Sık Sorulan Sorular

Bakım

Ağacınızı yerine yerleştirmeden önce fileyi ve çevresinde sarılı ipi çözün. Ardından dallarını nazikçe piramidal formuna getirin. Bu sürede ibreleri hafifçe dökülebilir, endişe etmenize gerek yok.

Ağacınız altında delik bulunan üretim saksısı ile gönderilir. Bu sebeple sulama yapmadan önce ağacınızı su sızdırmayan daha daha büyük bir saksı, tepsi veya saksı altlığına yerleştirin. Ardından saksı altından su çıktığını görene kadar ağacınızı sulayın. Ağacınızın toprağı ev içinde bulunduğu süre boyunca hafif nemli ancak ıslak olmayacak şekilde tutulmalı ve içinde bulunan kapta su durmamalıdır.

Standart yılbaşı ağacı süslerinin tamamını hiçbir sorun olmadan kullanabilirsiniz.

Yılbaşından sonra ağacınızı en kısa süre içerisinde daha büyük bir saksıya alıp dışarıda büyütmeye devam edebilir veya direkt bahçenize dikebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gerek en önemli nokta ağacın dikim sonrası sabitlenmesidir.

Yeni yıla plastik yerine gerçek bir ağaçla girerek, daha yeşil bir Dünya için katkı sağlamış olacaksınız. Türkiye'nin plastik atık sorununda en büyük payı olan ülkeler arasında 14’üncü sırada geliyor. Yeni yıl ile ilgili ilk kararınız doğadan yana olsun.

Ağacınızın özellikle ilk geldiğinde bir miktar ibre dökmesi son derece normal. Ancak her ağaç aynı değildir, yoğun ibre dökümünde lütfen bizimle iletişime geçin

Kargo & Nakliye

Kargonun kabul ettiği boydaki tüm ağaçları Türkiye'nin her yerine ilave kargo ücreti olmadan gönderiyoruz. Büyük boy ağaçlar ve özel siparişler için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ağaçları Salı ve Perşembe günleri kargoya veriyoruz. Sipariş verdiğiniz güne göre teslim süresi 2-7 gündür.

Ağacınızın size sağlıklı bir şekilde ulaşması için bütün önlemleri alıyoruz. Küçük boy ağaçlarımızı bitki nakliyesi için özel olarak tasarladığımız kutularında kargo ile gönderiyoruz. Büyük boy ağaçların dalları ise tekniğine uygun bir şekilde file ve ipler ile sabitleniyor.

Kargo firması ile düzenlediğiniz tutanağı bizimle paylaştığınızda zarar gören saksınızı veya ağacınızı hemen yenisiyle değiştiriyoruz.

Sipariş İşlemleri

Siparişinizin durumunu onay mesajındaki bağlantıdan veya hesabınıza giriş yaparak kontrol edebilirsiniz.

Siparişiniz yola çıkmadan her türlü değişiklik ve iptal işlemi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hesap oluşturmadan da sipariş verebilirsiniz.

Hesap oluşturarak siparişinizin durumunu daha kolay kontrol edebilir ve ileriki dönemlerden size özel sunduğumuz fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Banka havalesi veya iyzico güvencesi ile kredi kartıyla ödeme kabul ediyoruz.

Use this text to answer questions in as much detail as possible for your customers.